Forum Sevinc

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sevinc

Para Kasmak İçin İdeal Yöntemler

Afacan
    Afacan
    Özel Üye
    Özel Üye

Para Kasmak İçin İdeal Yöntemler   Empty Para Kasmak İçin İdeal Yöntemler

Mesaj tarafından Afacan Salı Tem. 27, 2010 6:44 pm

1)UPGRADE
    Evet arkadaşlar elimizde sınırlı paramızın olduğunu düşünerek anlatmaya çalışacağım.
    öncelikle luferson/el moraddan(burada maradondan genellikle daha ucuza bulabilirsiniz) +5 chitin(rogue olması pazarda bekleme sürenizi en aza indirir) alacağız ve bu chitinleri +6ya geçirip pazarda anvilin önünde satacağız

HESAPLAMA:
    -5 tane +5CHİTİN:2-3mx5=10/15m
    -buss 2.5m(hatta daha ucuza bile bulabilirsiniz):5x2.5=12.5m

Evet arkadaşlar bu chitinlerden eğer çok şanssız değilseniz 3ü +6olacaktır.

+6chitin:10m-15mx3=30/45m

çok şanssız olsanız bile 2 tane chitin kesin geçer diye düşünüyorum

SONUÇ:
    1)Bu olayda zararlı Çıkma oranınız %10-15
    2)Verdiğiniz para kadar alma ihtimaliniz %20-25
    3)Karli çıkma ihtimaliniz ise %60-70

Bu yöntemi kesinlikle denemelisiniz.

2)AL-SAT[TİCARET]

Evet geldik en önemli yönteme evet arkadaşlar bu yöntem sizleri çok zengin edebilir tabiki bazı incelikleri bilmeniz gerekirişte o incelikler

1)Kesinlikle ve kesinlikle serverdeki hemen hemen bütün itemlerin piyasasını bilmeniz çok önemli
    mesela +7ib maximum 210 minimum 190 edergibi.

2)Pazar dolaşmanız gereklidir.Sürekli pazarları dolaşıp Gördüğünüz Ucuz itemleri çekmelisiniz.

3)Ticaretlerinizde Elinizden Geldiğince Takas yöntemine gidin;fakat takas yaparken elinizden çıkaramadığınız itemleri önerin

4)Aldığınız itemler piyasada çok bulunan itemlerse unutmayınki edeceğiniz kar az olur fakat elinizden cabuk çıkar.eğer vaktim var derseniz piyasada az bulunan itemlerden alıp pahalıya satabilirsiniz daha fazla kar etmiş olursunuz ancak pazarda bekleme süreniz artar.

5)folk/luferson/elmorad geçişlerini iyi takip etmeniz gerekir .çünkü bu bölgelerde ucuza +8 yakmalıklar/+5chitinler piyasanın oldukca altına satılır.
    mesela folktan +8yakmalığı 1m e alıp anvilin önünde 2m/1.5mden satabilirsiniz.Aynı şekilde +5chitinleri 2-3mden alıp 5-6mden anvilin önünde Satabilirsiniz.

6)Kırmızı/Yeşil/Mavi Kutu &Gem&fragment ticareti.Arkadaşlar ft&chaos çıkışlarını takip ederseniz ucuza kutu alabilirsiniz.Juraid Mountain leri takip ederekte çıkışlarda ucuza gem alabilirsiniz.Sonra bunları gün içinde aldığınız fiyattan daha yükseğe satabilirsiniz.

SONUÇ:
    Ticarette bu kurallara uyan biri hiç bir zaman zarar etmez Kar ettiğini zaten söylemeye gerek yok

3)GEM&KUTU&FRAGMENT

Evet arkadaşlar herkesin bildiği gibi bu yöntem için belli bir sermayeye gerek yoktur güzel ve masrafsız para kasabilirsiniz =)

1)Borderler=Evet arkadaşlar kazanırsanız kırmızı kutu alabilirsiniz.

2)Ft'ler=Evet arkadaşlar ftlere girip yine kutu kazanabilirsiniz.

3)Juraid Mountain(70Ftsi)=evet arkadaşlar Eslantta olan bu ft oldukça karlı bir iş +70 olan arkadaşlar kesinlikle kaçırmasınlar derim.

4)Chaos=İşte geldik benim en sevdiğim noktaya=)Para için olmasada Zevk için girin arkadaşlar.Sıralamaya göre mavi,yeşil ve Kırmızı Kutu alabilirsiniz

5)Bifrost=Çok kazançlı bir iş arkadaşlar.fakat biraz sağlam olmanız ve iyi bir party gerekli =)

SONUÇ:
    -Direk Kar Hiç Masraf Etmeden Bunları Toplayabilirsiniz Arkadaşlar

4)MONSTER STONE
    Çıkarabiliyorum diyorsanız göreve girip uniqe takı düşürebilirsiniz.
    Söylenenlere göre en çok uruk hai^den çıkıyormuş.

SONUÇ:
    -Monster Taşı Düşürebilenlerin Denemesinde Fayda Var Zararı Olmaz Büyük Faydaları Dokunabilir =)Old RoL,Roc,Ske Gibi

5)Pot Yapma,AbbysDen Buss Alma Gibi Yöntemler BENCE amelelikten başka birşey degil o yüzden anlatmaya gerek duymuyorum

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 10:01 pm