Forum Sevinc

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sevinc

2 posters

Fena Nickler

Ewa
    Ewa

Ruh Hali : 10

Fena Nickler Empty Fena Nickler

Mesaj tarafından Ewa Ptsi Tem. 26, 2010 12:51 am

Korktukça Daha çok Zayıflarsın önemli Olan Korktukça üstüne gitmektir güç böyle elde edilir.

Oyun yazar oyun Satarım, Senin Gibi Figüranları ben Filmimde reklam Arasında Oynatırım.

Kendini Birşeymi Sanıyorsun? Doğru Sanıyorsun Ama Ne Sanıyorsun onu bile bilmiyorsun..

Fazla Yaklaşma bana yanarsın hayatımın ucunda, Tehlikeliyimdir Ateşle Oynama yanımda..

Etrafındakilerle Bir tutma beni, Tutarsanda Bırakma Sakın Elimi, Ben böyleyim Güzelim Anla Beni..

ben hayatı Kendi Tahta Kalemimle Yazdım gidiyorum, Senin gibi Tükenmez Kalemlere Aldanıp ilerlemiyorum..

Sen Benim Kapımda Sadece Paspas Olursun Aşklarımı Silerim üstünde Yeni Aşklara Yürürüm Temiz Ayaklarımla..

Türkçedeki Harfleri Kullanma Boşuna Anlamıyorum Artık Seni Kasma kendini karşımda..

Aşk Kumarsa, bende Kumarbazım..

Sanal Delikanlılar Bağlamaz Beni, Senin gibi Sanal Aşklar Hoplatmaz Yüreğimi!!

Sen Artık hayatımdaki Çöp Kısmına Gittin belediye iyi muhattap Ol Bundan Sonra, Yerin Çöplük Hayatımda..

Benim içimde Kurduğum Cenetten Uzak, Arkamda Bıraktığım Cehennem Acılarına Yakın Ol..

Hayatta 2 Güvencim Vardir ;
    1 – Aynanın karşısına geçtiğimde Gördüğüm karakter
    2 – Yukarıya Ellerimi Açtığımda Dua Edip Göremediğim Huzur..

Senin Gibi Sıradan insanlar Beni Etkilemez Güzelim..

Selam Nasılsın ?
    Selam, Sanane Doktormusun?

Naber?
    iyi geldi Bidaha Ver.. kIh kIh kIh

Sizce Aşk nedir?
    bence Aşk Zaman kaybıdır Direk Evliliğe Geçelim
    Afacan
    Afacan
    Özel Üye
    Özel Üye

Fena Nickler Empty Geri: Fena Nickler

Mesaj tarafından Afacan Salı Tem. 27, 2010 6:04 pm